Hans-Agne Jakobsson
2017-06-01
466252
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglamor, 1 par, 1960-tal, kupor i opalglas, höjd ca 30 cm
Smärre slitage