Fernandez Arman färglitografi
2017-06-01
466239
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN, (1928-2005): Komposition med fioler, färglitografi, signerad, 91/150, ca 76x55 cm