Teckningar & Grafik
2017-06-05
466229
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TECKNINGAR, GRAFIK, ca 15 st., 1800-tal, antikiserande, höjd ca 27-42 cm
Fläckar, slitage