Bo Notini vägglampor
2017-06-05
466223
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BO NOTINI, vägglampor, 1 par, 1940-tal, kupor i klarglas, med blästrad dekor av figurer, Glössner & Co., Stockholm, höjd ca 35 cm
Visst slitage