Taklampa "PH5" design Poul Henningsen
2017-06-07
466220
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärmar lackerade i vitt, blått och rött, diameter ca 49 cm
Slitage, ett par bucklor, ej funktionstestad