Satsbord
2017-06-05
466207
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBORD, mahogny, 1900-tal, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 53, 60x40 cm
Bruksslitage, smärre ytskador