Golvlampa
2017-06-05
466203
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1980-tal, justerbar, sockel av konststen, höjd ca 210 cm
Bruksslitage, nagg