Soffbord
2017-06-01
466199
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets mitt, skiva med triangulärt rundad form med fanér i valnöt, bemålade oktagonalt fasetterade ben, höjd ca 58, 77x77 cm
Smärre slitage, senare bemålning