William Avar oljemålning
2017-06-05
466188
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm):
L´homme au piano, signerad och daterad William Avar 92, olja på duk, ca 63x95 cm