Helge Zandén oljemålning
2017-06-05
466185
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HELGE ZANDÉN (1885-1972): Landskap med solnedgång, signerad Helge Zandén, olja på duk, ca 48x51 cm, oramad
Oramad