Soffa Louis XVI-stil
2017-06-01
466153
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1900-tal, Louis XVI-stil, förgylld, träskuren dekor, pärlbård, kannelerade ben, klädda armlän, sitthöjd 45, längd 140 cm