Madeleine Pyk färglitografi
2017-06-01
466147
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 184/450, färglitografi, ca 63x51,5 cm