Manuskriptblad indopersiska
2017-06-01
466135
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MANUSKRIPTBLAD, 7 st, indopersiska, sannolikt 1800-tal, varierande storlek, varav 2 ramade vars bladstorlek är ca 26x19 resp 30x21 cm
slitage