Alexandre Fassianos etsningar
2017-06-01
466131
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): "Murmures", 7 st i mapp, signerad Fassianos 14/35, etsningar, bladstorlek ca 16,5x25,5 cm