Collier odlade saltvattenspärlor
2017-06-01
466118
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COLLIER, 2-radigt, doserat, odlade saltvattenspärlor ca 2,5-8,7 mm, lås i silver och 18 k guld, längd 15x9 mm, dekor av diamanter med rosenslipning, längd 58 cm
Pärlor med skador och slitage, stenar med hack, säkerhetskedja silver