Alexandre Fassianos
2017-06-01
466099
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkompositon, signerad A Fassianos, färglitografi, 6/18, bladstorlek ca 84x55 cm