Byrå Svenska Möbelfabrikerna
2017-06-01
466088
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, 1900-talets första hälft, fanérad i björk, lådfronterna fanérade i rot, beslag i patinerad mässing, bakstycke med etikettmärkning, höjd ca 73, 83x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Bruksslitage, smärre ytskador