Krus Kina
2017-06-01
465990
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRUS, 1 par, lergods, 1900-talets andra hälft, Kina, brunglaserade med dekor av drakmotiv, vardera höjd ca 45 cm
Bruksslitage