Dekorelement i skuret trä
2017-06-07
465967
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT, skuret trä, 1900-tal, grönmålad, i form av kolonn med korintiskt kapitäl, höjd ca 220 cm inklusive gjutet fundament i stenmassa
Slitage