OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972)
2017-05-31
465878
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Hagalundsmotiv, signerad Olle Olsson Hagalund, 126/260, färglitografi, 39x46 cm
Gulnader, slitage