Ampel Karl Johan
2017-05-31
465797
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
AMPEL, Karl Johan, för 8 ljus, förgylld och mörkpatinerad mässing, dekor av växtornamentik, höjd 63 cm
Smärre kompletteringar, slitage, en manschett avvikande