Takarmatur
2017-06-01
465788
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1930-tal, 8 armar, behängd med prismor, höjd ca 61 cm
Slitage, något sneda armar