Silverbestick
2017-05-31
465759
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR, BORDSSKEDAR, 5+3 resp. 5 st, delvis modell gammelfransk, 18/1900-tal, ägarstämplar och gravyrer, vikt ca 725 g
En sked med skada