Palle Nielsen
2017-05-29
465701
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (4 st) Nr 298, 304, 579, 601, , monogramsignerade och daterade, Eget tryk, etsningar och träsnitt, varierande mått,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Oramade