Gimignani, hans efterföljare olja
2017-05-29
465689
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GIMIGNANI, hans efterföljare (1600-tal): Ester och Ahasuerus, olja på duk, 46x61 cm, oramad
utan ram
Dubblerad duk, renoverad, oramad