Vaser Japan Imari
2017-05-29
465665
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan, 1900-tal, Imari, balusterformade, dekor av reserver med fenixfågel i underglasyrblått, järnoxid samt guld, höjd ca 31 cm
Krackeleringar, en troligen europeisk