Erik Höglund olja
2017-05-29
465603
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK HÖGLUND (1932-1998): Böljande hav, signerad Erik Höglund a tergo, olja på duk, ca 16x22 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)