Golvlampa 1940-tal
2017-06-04
465541
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, tre ljuspunkter, mässing, höjd med skärm ca 175 cm.
Foten något anlupen. Skärmen med lättare slitage och några fläckar.