Anders Österlin
2017-05-28
465530
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): Komposition, signerad och daterad Anders Österlin 1963, blyerts/kol, ca 40x40 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Gulnader, oramad, 1 passepartout