Elgitarr Casio

Elgitarr Casio
Elgitarr Casio
Elgitarr Casio
Elgitarr Casio
Elgitarr Casio
Elgitarr Casio
Elgitarr Casio
Elgitarr Casio
Elgitarr Casio
Elgitarr Casio

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELGITARR, Casio Midi Guitar MG-510, sexsträngad, troligen 1980-tal, med hardcase

Smärre bruksslitage. Ej funktionstestad.

465499

2017-06-05