Marint motiv oljemålning
2017-05-27
465497
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, olja på duk, ca 18x26 cm
Smärre fläckar