Skål Persien 1200/1300-tal
2017-06-01
465417
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅL, Persien, 1200/1300-tal, sandfärgad med inslag av blått samt brunt, höjd 7, diameter 16 cm
Proveniens: inköpt på Hopareboden 1968
Lagningar