Torsten Renqvist Promenad med hund
2017-05-28
465393
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Promenad med hund", signerad Torsten Renqvist, 1956, akvatintetsning, 19x25 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Oramad, hörnveck