Skulptur i patinerad gips
2017-06-04
465383
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, omkring 1900, gips, pojke och groda, stämplad 183, höjd 53 cm
Ytfläckar och skador, spricka