Ellen Jolin Gripsholm slott
2017-05-28
465339
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELLEN JOLIN (1854-1939): Gripsholm slott, signerad E Jolin -03, akvarell, 17x34 cm