Byrå sengustaviansk
2017-05-27
465261
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets början, fanerade med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 83, 93x49 cm
skador, senare skiva, nyckel saknas