Taklampa 1900-talets första hälft
2017-05-27
465240
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, patinerad mässing, 1900-talets första hälft, för 8 ljuspunkter, höjd 105, diameter 90 cm
Slitage och skador