Peter Dahl färglitografier
2017-05-29
465172
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934) (4): Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, varav en med tyck på båda sidor, ca 43x29 cm
Ett blad med hanteringsveck o hundöron