Peter Dahl färglitografier
2017-05-29
465171
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934) (4): Ur Fredmans Epistlar, varav 3 signerade Peter Dahl, färglitografier, ca 43x29 cm