Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal
2017-06-07
465083
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, signerad T.S manley, olja på pannå, ca 25x19 cm