Käpp med knopp i förgylld koppar
2017-06-04
465040
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KÄPP med knopp i förgylld koppar, 1700-tal, dekor av acantusslingor och kartuscher, längd ca 90 cm
senare käpp