Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal
2017-06-07
465037
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnmotiv, olja på duk, ca 41x60 cm
Krackeleringar, färgbortfall