Waldemar Sjölander oljemålning
2017-06-11
464964
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): "Urna reunion", signerad och daterad Waldemar Sjölander 1969, olja på duk, ca 94x95 cm,
Läs mer
Något vågig duk