Fat Kina 1800-tal
2017-05-26
464953
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 5 st., porslin, Kina, 1800-tal, celadon, varierande dekor i emaljfärger, järnoxid samt guld, botten med märke, diameter ca 19 cm
Vissa med nagg