Matisse efter SPADEM
2017-06-02
464910
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket, -53, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm,
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles