Helmut Mantel oljemålning
2017-05-26
464807
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925), Marinmotiv, signerad E.H. Mantel, olja på duk, ca 135x90 cm