Marion Belin
2017-05-27
464799
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARION BELIN (född 1933): "Simbassängen", signerad och numrerad, 5/200, handkolorerad färglitografi, bladmått ca 56x76 cm
Oramad