Soffa, rokokostil
2017-05-26
464760
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, rokokostil, 1900-tal, skuren genombruten dekor, djuphäftad rygg, gul textilklädsel, sitthöjd ca 46, 205x80 cm
Bruksslitage