Karl Mårtens färglitografi
2017-05-26
464663
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Silvertärna, signerad Karl Mårtens, 112/175, färglitografi, bladstorlek ca 31x46 cm