Philip von Schantz färglitografi
2017-05-26
464654
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerad och daterad v. Schantz -94, 89/300, färglitografi, ca 35x42 cm